REGULAMIN

Drogi Pacjencie, zanim przyjedziesz na wizytę, zapoznaj się z regulaminem Pogotowia Stomatologicznego!

PROCEDURA PRZYJECIA PACJENTA W RAMACH POGOTOWIA STOMATOLOGICZNEGO

1.

Zaraz po wejściu do budynku, Pacjent proszony będzie o dokładne umycie rąk w łazience zlokalizowanej obok rejestracji oraz ich dezynfekcję dostępnym środkiem.

2.

Po wypełnieniu wywiadu o stanie zdrowia oraz kwestionariusza epidemiologicznego, można rozgościć się w naszej poczekalni.

3.

Pacjenci są przyjmowani zgodnie z kolejnością przyjścia. Bez osoby towarzyszącej. Dzieci przyjmujemy z jednym opiekunem.

4.

Pacjent zostanie zaproszony przez asystentkę do przygotowanego i zdezynfekowanego wcześniej gabinetu zabiegowego.

5.

Po wizycie, w rejestracji można będzie umówić się na ewentualną kolejną wizytę, otrzymać informację o postępowaniu po zabiegu oraz uregulować płatność.

6.

Przypominamy, że ostatni Pacjent wchodzi do Kliniki o godzinie 21:30.


FAQ

Czy przyjmujemy dzieci?

Jak najbardziej, nasze Centrum jest odpowiednio przygotowane na wizyty najmłodszych. Pomagamy w walce z bólem oraz po urazie. Szybko niwelujemy przyczynę dolegliwości i jeśli jest konieczność kierujemy na dalsze leczenie.

Czy wizyta dyżurowa może być pod narkozą?

Na wizycie w ramach pogotowia stomatologicznego leczymy w znieczuleniu miejscowym lub w znieczuleniu komputerowym The Wand. Wizyta w narkozie jest poprzedzona konsultacją z lekarzem prowadzącym oraz sporządzeniem indywidualnej wyceny.

Potrzebujesz pilnej wizyty u dentysty?

Codziennie jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zwłaszcza w soboty, niedziele oraz święta.